Apple iPhone 16 Plus 128GB Roz

Pret de la
Economisesti pana la 1.107,82 RON
- Model
- iPhone 16 Plus
- Smartphone
- Da
- Capacitate stocare
- 128 GB
- Memorie RAM
- 8 GB
Apple iPhone 16 Plus este un smartphone de ultimă generație, lansat în septembrie 2024, care oferă o experiență mobilă avansată. Acesta se adresează utilizatorilor care caută un ecran generos și performanțe solide, fără a opta neapărat pentru modelele Pro mai costisitoare. Telefonul se remarcă prin designul său elegant, disponibil în culori vibrante, și prin integrarea noului cip A18, optimizat pentru inteligența artificială. Cu un sistem de cameră duală îmbunătățit și o baterie cu autonomie extinsă, iPhone 16 Plus este ideal pentru pasionații de fotografie și pentru cei care utilizează intens telefonul pe parcursul zilei. Ecranul Super Retina XDR OLED oferă o calitate vizuală impresionantă, iar rezistența la apă și praf conform standardului IP68 asigură o durabilitate sporită în diverse condiții de utilizare. Acest model reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc un iPhone cu ecran mare, performanță rapidă și funcționalități inteligente, pregătit pentru viitoarele inovații software de la Apple.
Compara preturi

4.999,99 RONVezi oferta (se deschide intr-o fila noua)
Vouchere
Specificatii si descriere
- Model
- iPhone 16 Plus
- Smartphone
- Da
- Capacitate stocare
- 128 GB
- Memorie RAM
- 8 GB
- Capacitate baterie
- 4674 mAh
- Dimensiune ecran
- 6.7 inch
- Tip display
- Super Retina XDR OLED
- Rata de refresh
- 60 Hz
- Sistem de operare
- iOS
- Producator chipset
- Apple
- Model chipset
- A18
- Numar nuclee procesor
- 6 nuclee
- Frecventa procesor
- 4.04 GHz
- Rezolutie camera principala
- 48 MP
- Numar camere
- Tripla
- Incarcare wireless
- Da
- IP Rating
- IP68
- Incarcare rapida
- 30 W
- Culoare
- Roz
- Retea
- 5G
- SIM
- Dual SIM + eSIM
- An lansare
- 2024
- Greutate
- 199 g
Descriere
Apple iPhone 16 Plus este un smartphone de ultimă generație, lansat în septembrie 2024, care oferă o experiență mobilă avansată. Acesta se adresează utilizatorilor care caută un ecran generos și performanțe solide, fără a opta neapărat pentru modelele Pro mai costisitoare. Telefonul se remarcă prin designul său elegant, disponibil în culori vibrante, și prin integrarea noului cip A18, optimizat pentru inteligența artificială. Cu un sistem de cameră duală îmbunătățit și o baterie cu autonomie extinsă, iPhone 16 Plus este ideal pentru pasionații de fotografie și pentru cei care utilizează intens telefonul pe parcursul zilei. Ecranul Super Retina XDR OLED oferă o calitate vizuală impresionantă, iar rezistența la apă și praf conform standardului IP68 asigură o durabilitate sporită în diverse condiții de utilizare. Acest model reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc un iPhone cu ecran mare, performanță rapidă și funcționalități inteligente, pregătit pentru viitoarele inovații software de la Apple.
Recenzii
Nu există încă recenzii
Fii primul care lasă una!
Istoric preturi
Recomandari
Produse similare
Apple iPhone 16 Plus 128GB Verde
3 oferteApple iPhone 16 Plus 128GB Alb
3 oferteApple iPhone 16 Plus 128GB Negru
- 2 oferte
Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine

Apple iPhone 16 Plus 128GB Teal
Apple iPhone 16 Plus 256GB Verde

Apple iPhone 16 Plus 512GB 8GB RAM Negru
3 oferteApple iPhone 16 Plus 256GB Albastru
3 oferteApple iPhone 16 Plus 256GB Alb
3 oferteApple iPhone 16 Plus 256GB Roz
3 oferteApple iPhone 16 Plus 256GB Negru
2 oferteApple iPhone 16 Plus 256GB Teal
Alte produse din Telefoane
Vezi toate
3 oferteApple iPhone 16 128GB Roz
3 oferteApple iPhone 16 128GB Negru
3 oferteApple iPhone 15 256GB Albastru
3 oferteApple iPhone 15 256GB Negru
3 oferteApple iPhone 16e 512GB Alb
3 oferteGoogle Pixel 9a 128GB 8GB RAM Negru

Samsung Galaxy A57 5G 512GB 12GB RAM Awesome Gray SM-A576BZAHEUE
Motorola Moto G17 Power 256GB 8GB RAM Albastru
Alte produse Apple
Vezi toateAi găsit o problemă la acest produs?
Verificăm fiecare sesizare și corectăm datele cât mai repede.
VoucherVortex este o platformă de comparare a prețurilor, nu un magazin online: nu vindem nimic în mod direct și nu preluăm comenzi. Cumperi Apple iPhone 16 Plus 128GB Roz pe site-ul magazinului partener pe care îl alegi din listă. Prețul, specificațiile și fotografiile de aici ne sunt puse la dispoziție de magazine și se pot modifica între timp, așa că îți recomandăm să confirmi detaliile finale la magazin înainte de a comanda. Toate prețurile afișate includ TVA.








