Apple iPhone 17 Pro 1TB Deep Blue

Pret de la
Economisesti pana la 395,09 RON
- Model
- iPhone 17 Pro
- Smartphone
- Da
- Capacitate stocare
- 1024 GB
- Memorie RAM
- 12 GB
Apple iPhone 17 Pro este un smartphone de top, lansat pe 19 septembrie 2025, care oferă o experiență premium utilizatorilor. Acesta se distinge prin designul său elegant, performanța excepțională și sistemul avansat de camere. Telefonul este ideal pentru cei care caută un dispozitiv puternic, capabil să gestioneze sarcini complexe, de la jocuri solicitante la editare video profesională. Cu un ecran Super Retina XDR luminos și o rată de refresh adaptivă de până la 120Hz, iPhone 17 Pro oferă o vizualizare fluidă și culori vibrante. Sistemul de camere triple de 48MP, împreună cu camera frontală de 18MP, asigură fotografii și videoclipuri de înaltă calitate în diverse condiții de iluminare. Durabilitatea este, de asemenea, un punct forte, grație construcției din aluminiu și a certificării IP68 pentru rezistență la apă și praf.
Compara preturi
9.269,99 RONVezi oferta (se deschide intr-o fila noua)

Vouchere
Specificatii si descriere
- Model
- iPhone 17 Pro
- Smartphone
- Da
- Capacitate stocare
- 1024 GB
- Memorie RAM
- 12 GB
- Capacitate baterie
- 4252 mAh
- Dimensiune ecran
- 6.3 inch
- Tip display
- OLED
- Rata de refresh
- 120 Hz
- Sistem de operare
- iOS 26
- Producator chipset
- Apple
- Model chipset
- A19 Pro
- Numar nuclee procesor
- 6 nuclee
- Rezolutie camera principala
- 48 MP
- Numar camere
- Tripla
- Incarcare wireless
- Da
- IP Rating
- IP68
- Incarcare rapida
- 40 W
- Culoare
- Deep Blue
- Retea
- 5G
- SIM
- Dual SIM + eSIM
- An lansare
- 2025
- Greutate
- 206 g
Descriere
Apple iPhone 17 Pro este un smartphone de top, lansat pe 19 septembrie 2025, care oferă o experiență premium utilizatorilor. Acesta se distinge prin designul său elegant, performanța excepțională și sistemul avansat de camere. Telefonul este ideal pentru cei care caută un dispozitiv puternic, capabil să gestioneze sarcini complexe, de la jocuri solicitante la editare video profesională. Cu un ecran Super Retina XDR luminos și o rată de refresh adaptivă de până la 120Hz, iPhone 17 Pro oferă o vizualizare fluidă și culori vibrante. Sistemul de camere triple de 48MP, împreună cu camera frontală de 18MP, asigură fotografii și videoclipuri de înaltă calitate în diverse condiții de iluminare. Durabilitatea este, de asemenea, un punct forte, grație construcției din aluminiu și a certificării IP68 pentru rezistență la apă și praf.
Recenzii
Nu există încă recenzii
Fii primul care lasă una!
Istoric preturi
Recomandari
Produse similare
2 oferteApple iPhone 17 Pro 1TB Portocaliu
Apple iPhone 17 Pro 1TB Albastru
3 oferteApple iPhone 17 Pro 1TB Argintiu
3 oferteApple iPhone 17 Pro Max 1TB Albastru
3 oferteApple iPhone 17 Pro Max 1TB Argintiu
2 oferteApple iPhone 17 Pro Max 1TB Portocaliu
4 oferteApple iPhone 17 Pro 256GB Portocaliu
4 oferteApple iPhone 17 Pro Max 512GB Portocaliu
4 oferteApple iPhone 17 Pro Max 2TB Portocaliu
5 oferteApple iPhone 17 Pro Max 256GB Argintiu
2 oferteApple iPhone 17 Pro Max 2TB Argintiu
3 oferteApple iPhone 17 Pro Max 256GB Portocaliu
Alte produse din Telefoane
Vezi toate
2 oferteApple iPhone 17 Pro 512GB Deep Blue
2 oferteNokia 6310 (2024) Dual SIM Verde
3 oferteSamsung Galaxy A17 5G 128GB 4GB RAM Gri

Xiaomi Redmi Note 14 5G 128GB 6GB RAM Negru
4 oferteApple iPhone 17 Pro 512GB Cosmic Orange
2 oferteHonor Magic8 Lite 256GB 8GB RAM 5G Negru
4 oferteApple iPhone 17 Pro Max 256GB Albastru
- 4 oferte
Apple iPhone 17 Pro Max 512GB Albastru
Alte produse Apple
Vezi toateAi găsit o problemă la acest produs?
Verificăm fiecare sesizare și corectăm datele cât mai repede.
VoucherVortex este o platformă de comparare a prețurilor, nu un magazin online: nu vindem nimic în mod direct și nu preluăm comenzi. Cumperi Apple iPhone 17 Pro 1TB Deep Blue pe site-ul magazinului partener pe care îl alegi din listă. Prețul, specificațiile și fotografiile de aici ne sunt puse la dispoziție de magazine și se pot modifica între timp, așa că îți recomandăm să confirmi detaliile finale la magazin înainte de a comanda. Toate prețurile afișate includ TVA.








