GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti 8GB GDDR7 WINDFORCE OC

Pret
- Chipset
- RTX 5060 Ti
- Producator cip
- NVIDIA
- Memorie video
- 8 GB
- Tip memorie
- GDDR7
Placa video GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE OC cu 8GB memorie GDDR7 pe 128-bit, suport DLSS 4.0. Ideală pentru gaming și aplicații grafice avansate.
Compara preturi
2.359,99 RONVezi oferta (se deschide intr-o fila noua)
Vouchere
Specificatii si descriere
- Chipset
- RTX 5060 Ti
- Producator cip
- NVIDIA
- Memorie video
- 8 GB
- Tip memorie
- GDDR7
- Bus memorie
- 128 bit
- Interfata
- PCIe 5.0
- Rezolutie recomandata
- 4K
- Lungime placa
- 208 mm
- Conectori alimentare
- 1x 8-pin
- Numar sloturi
- Dual slot
- Racire
- 2 ventilatoare
- Iluminare RGB
- Da
- Ray Tracing
- Da
- Culoare
- Negru
- Porturi HDMI
- 1x HDMI
- Porturi DisplayPort
- 3x DisplayPort
Descriere
Placa video GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE OC cu 8GB memorie GDDR7 pe 128-bit, suport DLSS 4.0. Ideală pentru gaming și aplicații grafice avansate.
Recenzii
Nu există încă recenzii
Fii primul care lasă una!
Istoric preturi
Recomandari
Produse similare
3 oferteGIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti Windforce Max OC 8GB

GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE 8GB GDDR7
4 oferteGIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 8GB
3 oferteGIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti EAGLE MAX OC 8GB
4 oferteGIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 8GB
3 oferteGIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC ICE 8GB
4 oferteGigabyte GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC 8GB

GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE OC 8GB

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti EAGLE MAX OC 16GB GDDR7 Negru
3 oferteGIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC 16GB GDDR7 128bit
3 oferteGIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB
2 oferteGIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC 16GB GDDR7 128-bit
Alte produse din Placi Video (GPU)
Vezi toate
3 oferteGIGABYTE GeForce RTX 5050 D6 8GB
4 oferteGigabyte RTX 5050 WINDFORCE OC 8GB

PNY GeForce RTX 5060 Overclocked Dual Fan 8GB GDDR7
3 oferteXFX Radeon RX 9070 XT Quicksilver White Gaming Edition 16GB GDDR6
3 oferteASRock Taichi Radeon RX 9070 XT OC 16GB GDDR6
- 3 oferte
Inno3D GeForce RTX 5050 TWIN X2 8GB
2 oferteXFX Radeon RX 9070 Swift White Triple Fan Gaming Edition 16GB OC
3 oferteGIGABYTE RTX 5050 GAMING OC 8GB
Alte produse GIGABYTE
Vezi toate
Gigabyte GeForce RTX 5090 AORUS INFINITY 32GB
5 oferteGigabyte GS32QCA Negru
- 6 oferte
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16GB
4 oferteGigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC ICE 16GB GDDR6 Alb
6 oferteGIGABYTE GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12GB
2 oferteGIGABYTE G25F2 Negru
5 oferteGIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING OC ICE 16GB Alb
5 oferteGIGABYTE GS27FC Negru
Ai găsit o problemă la acest produs?
Verificăm fiecare sesizare și corectăm datele cât mai repede.
VoucherVortex este o platformă de comparare a prețurilor, nu un magazin online: nu vindem nimic în mod direct și nu preluăm comenzi. Cumperi GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti 8GB GDDR7 WINDFORCE OC pe site-ul magazinului partener pe care îl alegi din listă. Prețul, specificațiile și fotografiile de aici ne sunt puse la dispoziție de magazine și se pot modifica între timp, așa că îți recomandăm să confirmi detaliile finale la magazin înainte de a comanda. Toate prețurile afișate includ TVA.



