MSI GeForce RTX 5060 Ti GAMING TRIO OC 16GB

Pret
- Chipset
- RTX 5060 Ti
- Producator cip
- NVIDIA
- Memorie video
- 16 GB
- Tip memorie
- GDDR7
Placa video MSI GeForce RTX 5060 Ti GAMING TRIO OC, 16GB GDDR7, interfață 128-bit, suport DLSS 4.0. Ideală pentru gaming și aplicații grafice intensive.
Compara preturi
3.199,99 RONVezi oferta (se deschide intr-o fila noua)
Vouchere
Specificatii si descriere
- Chipset
- RTX 5060 Ti
- Producator cip
- NVIDIA
- Memorie video
- 16 GB
- Tip memorie
- GDDR7
- Bus memorie
- 128 bit
- Interfata
- PCIe 5.0
- Rezolutie recomandata
- 1440p
- Consum
- 180 W
- Lungime placa
- 300 mm
- Conectori alimentare
- 12VHPWR (16-pin)
- Numar sloturi
- 2.5 sloturi
- Racire
- 3 ventilatoare
- Iluminare RGB
- Da
- Ray Tracing
- Da
- Culoare
- Negru
- Porturi HDMI
- 1
- Porturi DisplayPort
- 3
Descriere
Placa video MSI GeForce RTX 5060 Ti GAMING TRIO OC, 16GB GDDR7, interfață 128-bit, suport DLSS 4.0. Ideală pentru gaming și aplicații grafice intensive.
Recenzii
Nu există încă recenzii
Fii primul care lasă una!
Istoric preturi
Recomandari
Produse similare

MSI GeForce RTX 5060 Ti GAMING TRIO OC 16GB GDDR7 Alb
2 oferteMSI GeForce RTX 5060 Ti GAMING TRIO OC 8GB

MSI GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 8GB GDDR7
3 oferteMSI GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16G
3 oferteMSI GeForce RTX 5060 Ti SHADOW 2X OC PLUS 8GB
3 oferteMSI GeForce RTX 5060 TI VENTUS 2X OC PLUS 16GB

MSI GeForce RTX 5060 Ti VENTUS 3X OC 16GB
2 oferteMSI GeForce RTX 5060 Ti VENTUS 2X OC PLUS 8GB

MSI GeForce RTX 5060 TI VENTUS 2X OC WHITE PLUS 8GB GDDR7

MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC 8GB
2 oferteMSI GeForce RTX 5060 Ti VENTUS 3X OC 8GB

MSI GeForce RTX 5060 Ti 8G SHADOW 2X OC PLUS
Alte produse din Placi Video (GPU)
Vezi toate
4 oferteGIGABYTE GeForce RTX 5060 GAMING OC 8GB
2 oferteAsus Dual Radeon RX 9060 XT 8GB
- 3 oferte
ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 Twin Edge 8GB GDDR7
- 2 oferte
MSI GeForce 5060 Ventus 2X OC 8GB GDDR7 Negru/Alb

PowerColor Red Devil Radeon RX 9070 GRE 12GB
2 oferteXFX Swift AMD Radeon RX 9060 8GB
4 oferteAsus Prime Radeon RX 9060 XT O16G 16GB
3 oferteInno3D GeForce RTX 5060 8GB Twin X2 OC Alb
Alte produse MSI
Vezi toateAi găsit o problemă la acest produs?
Verificăm fiecare sesizare și corectăm datele cât mai repede.
VoucherVortex este o platformă de comparare a prețurilor, nu un magazin online: nu vindem nimic în mod direct și nu preluăm comenzi. Cumperi MSI GeForce RTX 5060 Ti GAMING TRIO OC 16GB pe site-ul magazinului partener pe care îl alegi din listă. Prețul, specificațiile și fotografiile de aici ne sunt puse la dispoziție de magazine și se pot modifica între timp, așa că îți recomandăm să confirmi detaliile finale la magazin înainte de a comanda. Toate prețurile afișate includ TVA.








