Samsung Galaxy A36 5G 256GB 6GB RAM Awesome Black

Pret
- Model
- Galaxy A36 5G
- Smartphone
- Da
- Capacitate stocare
- 256 GB
- Memorie RAM
- 6 GB
Samsung Galaxy A36 5G este un smartphone mid-range lansat în martie 2025, care oferă un echilibru solid între caracteristici, specificații și preț. Acesta se adresează utilizatorilor care caută un dispozitiv fiabil cu performanțe decente și o durată de viață lungă a bateriei. Telefonul dispune de un ecran Super AMOLED generos, ideal pentru consumul de conținut multimedia și jocuri, și este protejat de sticlă Corning Gorilla Glass Victus+ pentru o durabilitate sporită. Cu un procesor octa-core și opțiuni de memorie RAM de până la 12GB, Galaxy A36 5G asigură o experiență fluidă în utilizarea zilnică și multitasking. Sistemul de camere triple permite capturarea de fotografii versatile, de la peisaje ultra-wide la prim-planuri detaliate. De asemenea, beneficiază de o baterie de 5000 mAh cu suport pentru încărcare rapidă de 45W, menținându-vă conectat pe tot parcursul zilei. Designul său elegant, rezistența la apă și praf conform standardului IP67, și angajamentul Samsung pentru actualizări software pe termen lung, fac din Galaxy A36 5G o alegere practică și durabilă pentru utilizatorii conștienți de buget.
Compara preturi
Vouchere
Specificatii si descriere
- Model
- Galaxy A36 5G
- Smartphone
- Da
- Capacitate stocare
- 256 GB
- Memorie RAM
- 6 GB
- Capacitate baterie
- 5000 mAh
- Dimensiune ecran
- 6.7 inch
- Tip display
- Super AMOLED
- Rata de refresh
- 120 Hz
- Sistem de operare
- Android 15
- Producator chipset
- Qualcomm
- Model chipset
- Snapdragon 6 Gen 3
- Numar nuclee procesor
- 8 nuclee
- Frecventa procesor
- 2.4 GHz
- Rezolutie camera principala
- 50 MP
- Numar camere
- Tripla
- Incarcare wireless
- Nu
- IP Rating
- IP67
- Incarcare rapida
- 45 W
- Culoare
- Awesome Black
- Retea
- 5G
- SIM
- Dual SIM + eSIM
- An lansare
- 2025
- Greutate
- 195 g
Descriere
Samsung Galaxy A36 5G este un smartphone mid-range lansat în martie 2025, care oferă un echilibru solid între caracteristici, specificații și preț. Acesta se adresează utilizatorilor care caută un dispozitiv fiabil cu performanțe decente și o durată de viață lungă a bateriei. Telefonul dispune de un ecran Super AMOLED generos, ideal pentru consumul de conținut multimedia și jocuri, și este protejat de sticlă Corning Gorilla Glass Victus+ pentru o durabilitate sporită. Cu un procesor octa-core și opțiuni de memorie RAM de până la 12GB, Galaxy A36 5G asigură o experiență fluidă în utilizarea zilnică și multitasking. Sistemul de camere triple permite capturarea de fotografii versatile, de la peisaje ultra-wide la prim-planuri detaliate. De asemenea, beneficiază de o baterie de 5000 mAh cu suport pentru încărcare rapidă de 45W, menținându-vă conectat pe tot parcursul zilei. Designul său elegant, rezistența la apă și praf conform standardului IP67, și angajamentul Samsung pentru actualizări software pe termen lung, fac din Galaxy A36 5G o alegere practică și durabilă pentru utilizatorii conștienți de buget.
Recenzii
Nu există încă recenzii
Fii primul care lasă una!
Istoric preturi
Recomandari
Produse similare
2 oferteSamsung Galaxy A36 5G 256GB 8GB RAM Alb

Samsung Galaxy A36 5G 256GB 8GB RAM Verde

Samsung Galaxy A36 5G 256GB 8GB RAM Negru

Samsung Galaxy A36 5G 256GB 8GB RAM Awesome Graphite
2 oferteSamsung Galaxy A36 5G 128GB 6GB RAM Awesome White
3 oferteSamsung Galaxy A36 5G 128GB 6GB RAM Verde
4 oferteSamsung Galaxy A36 5G 128GB 6GB RAM Mov
4 oferteSamsung Galaxy A36 5G 128GB 6GB RAM Negru
3 oferteSamsung Galaxy A36 Enterprise Edition 128GB 6GB RAM Negru
4 oferteSamsung Galaxy A17 4G 128GB 4GB RAM Negru
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB 12GB RAM Argintiu
Samsung Galaxy S25+ 512GB 12GB RAM Verde
Alte produse din Telefoane
Vezi toate
Doogee Note 56X Pro 4G 128GB 4GB RAM Negru
- -24%
ZTE Blade A76 5G 128GB 4GB RAM Negru
Ulefone Armor X16 Pro 256GB 8GB RAM Negru
HMD Barça 3210 Albastru
Motorola Razr 70 Ultra 512GB 16GB RAM Maro
-36%ZTE nubia Red Magic 10 Pro 1TB 24GB RAM Negru
Xiaomi 17T Pro 512GB 12GB RAM Violet
Xiaomi 17T Pro 1TB 12GB RAM Violet
Alte produse Samsung
Vezi toate
Samsung Galaxy Tab S11 128GB 12GB RAM Argintiu
-29%Samsung Galaxy Tab S9 256GB 12GB RAM Husa si Tastatura Gri

Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G 128GB 8GB RAM Argintiu

Samsung Galaxy Tab S10 Lite 128GB 6GB RAM Argintiu

Samsung Galaxy Tab S10 FE 128GB 8GB RAM Albastru
3 oferteSamsung 990 PRO 1TB
- -18%
Samsung Neo QLED QE55QN80FA

Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 5G 512GB 12GB RAM Argintiu
Ai găsit o problemă la acest produs?
Verificăm fiecare sesizare și corectăm datele cât mai repede.
VoucherVortex este o platformă de comparare a prețurilor, nu un magazin online: nu vindem nimic în mod direct și nu preluăm comenzi. Cumperi Samsung Galaxy A36 5G 256GB 6GB RAM Awesome Black pe site-ul magazinului partener pe care îl alegi din listă. Prețul, specificațiile și fotografiile de aici ne sunt puse la dispoziție de magazine și se pot modifica între timp, așa că îți recomandăm să confirmi detaliile finale la magazin înainte de a comanda. Toate prețurile afișate includ TVA.
