Samsung Galaxy A57 5G 256GB 8GB RAM Gri

Pret de la
Economisesti pana la 131,00 RON
- Model
- Galaxy A57 5G
- Smartphone
- Da
- Capacitate stocare
- 256 GB
- Memorie RAM
- 8 GB
Samsung Galaxy A57 5G este un smartphone mid-range lansat în martie 2026, care oferă un echilibru solid între performanță și preț. Acesta se remarcă printr-un design subțire și elegant, cu un ecran Super AMOLED Plus de 6.7 inch, ideal pentru consumul de conținut multimedia. Telefonul este echipat cu un sistem de camere versatil, capabil să captureze fotografii detaliate în diverse condiții de iluminare. Cu o baterie de lungă durată și rezistență la apă și praf conform standardului IP68, Galaxy A57 5G este construit pentru a face față utilizării zilnice. De asemenea, beneficiază de suport software extins, asigurând actualizări ale sistemului de operare și de securitate pe termen lung. Este o opțiune atractivă pentru utilizatorii care caută un smartphone fiabil, cu funcționalități moderne și un preț accesibil.
Compara preturi
2.199,99 RONVezi oferta (se deschide intr-o fila noua)
Vouchere
Specificatii si descriere
- Model
- Galaxy A57 5G
- Smartphone
- Da
- Capacitate stocare
- 256 GB
- Memorie RAM
- 8 GB
- Capacitate baterie
- 5000 mAh
- Dimensiune ecran
- 6.7 inch
- Tip display
- Super AMOLED Plus
- Rata de refresh
- 120 Hz
- Sistem de operare
- Android
- Producator chipset
- Samsung
- Model chipset
- Exynos 1680
- Numar nuclee procesor
- Octa-core
- Frecventa procesor
- 2.9 GHz
- Rezolutie camera principala
- 50 MP
- Numar camere
- Tripla
- Incarcare wireless
- Nu
- IP Rating
- IP68
- Incarcare rapida
- 45 W
- Culoare
- Gri
- Retea
- 5G
- SIM
- Dual SIM
- An lansare
- 2026
- Greutate
- 179 g
Descriere
Samsung Galaxy A57 5G este un smartphone mid-range lansat în martie 2026, care oferă un echilibru solid între performanță și preț. Acesta se remarcă printr-un design subțire și elegant, cu un ecran Super AMOLED Plus de 6.7 inch, ideal pentru consumul de conținut multimedia. Telefonul este echipat cu un sistem de camere versatil, capabil să captureze fotografii detaliate în diverse condiții de iluminare. Cu o baterie de lungă durată și rezistență la apă și praf conform standardului IP68, Galaxy A57 5G este construit pentru a face față utilizării zilnice. De asemenea, beneficiază de suport software extins, asigurând actualizări ale sistemului de operare și de securitate pe termen lung. Este o opțiune atractivă pentru utilizatorii care caută un smartphone fiabil, cu funcționalități moderne și un preț accesibil.
Recenzii
Nu există încă recenzii
Fii primul care lasă una!
Istoric preturi
Recomandari
Produse similare
2 oferteSamsung Galaxy A57 5G 256GB 8GB RAM Icyblue
- -4%
Samsung Galaxy A57 5G 256GB 8GB RAM Mov
2 oferteSamsung Galaxy A57 5G 256GB 8GB RAM Albastru Inchis

Samsung Galaxy A57 5G 256GB 8GB RAM Awesome Lilac
2 oferteSamsung Galaxy A57 5G 128GB 8GB RAM Gri

Samsung Galaxy A57 5G 128GB 8GB RAM Awesome Icyblue
Samsung Galaxy A57 5G 128GB 8GB RAM Mov
Samsung Galaxy A57 5G 128GB 8GB RAM Albastru Deschis
3 oferteSamsung Galaxy A57 5G 128GB 8GB RAM Awesome Navy
Samsung Galaxy A57 5G 512GB 12GB RAM Albastru Inchis
- -17%
Samsung Galaxy A57 5G 512GB 12GB RAM Mov
- -17%
Samsung Galaxy A57 5G 512GB 12GB RAM Awesome Gray
Alte produse din Telefoane
Vezi toate
2 oferteSamsung Galaxy Z Fold7 512GB 12GB RAM Negru
2 oferteSamsung Galaxy Z Flip7 256GB 12GB RAM Albastru
3 oferteSamsung Galaxy Z Fold7 256GB 12GB RAM Argintiu
4 oferteSamsung Galaxy Z Fold7 5G 256GB 12GB RAM Negru
Realme C100 5G 128GB 4GB RAM Verde
- 3 oferte
Nokia 230 2024 Dual SIM Negru

Ulefone Note 17 Pro 256GB 12GB RAM Negru
2 oferteBlackview BV8200 256GB 12GB RAM Negru
Alte produse Samsung
Vezi toate
Samsung Galaxy Tab S11 128GB 12GB RAM Argintiu
-29%Samsung Galaxy Tab S9 256GB 12GB RAM Husa si Tastatura Gri
5 oferteSamsung Galaxy A17 4G 128GB 4GB RAM Negru

Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G 128GB 8GB RAM Argintiu

Samsung Galaxy Tab S10 Lite 128GB 6GB RAM Argintiu

Samsung Galaxy Tab S10 FE 128GB 8GB RAM Albastru
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB 12GB RAM Argintiu
Samsung Galaxy S25+ 512GB 12GB RAM Verde
Ai găsit o problemă la acest produs?
Verificăm fiecare sesizare și corectăm datele cât mai repede.
VoucherVortex este o platformă de comparare a prețurilor, nu un magazin online: nu vindem nimic în mod direct și nu preluăm comenzi. Cumperi Samsung Galaxy A57 5G 256GB 8GB RAM Gri pe site-ul magazinului partener pe care îl alegi din listă. Prețul, specificațiile și fotografiile de aici ne sunt puse la dispoziție de magazine și se pot modifica între timp, așa că îți recomandăm să confirmi detaliile finale la magazin înainte de a comanda. Toate prețurile afișate includ TVA.

