Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB 12GB RAM Roz/Auriu
Pret
- Model
- S26 Ultra
- Smartphone
- Da
- Capacitate stocare
- 256 GB
- Memorie RAM
- 12 GB
Telefon mobil Samsung Galaxy S26 Ultra cu procesor Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5, ecran Dynamic LTPO AMOLED 2X de 6.9 inci, memorie 12GB RAM, stocare 256GB, camera quad: 200 MP (wide) + 10 MP (telephoto) + 50 MP (ultrawide) + 50 MP (telephoto), camera frontala, suport 5G, Dual SIM, sistem de operare Android, baterie cu Super Fast Charging 3.0, culoare Roz/Auriu.
Compara preturi
5.299,99 RONVezi oferta (se deschide intr-o fila noua)
Vouchere
Specificatii si descriere
- Model
- S26 Ultra
- Smartphone
- Da
- Capacitate stocare
- 256 GB
- Memorie RAM
- 12 GB
- Capacitate baterie
- 5000 mAh
- Dimensiune ecran
- 6.9 inch
- Tip display
- Dynamic LTPO AMOLED 2X
- Rata de refresh
- 120 Hz
- Sistem de operare
- Android
- Producator chipset
- Qualcomm
- Model chipset
- Snapdragon 8 Elite Gen 5
- Rezolutie camera principala
- 200 MP
- Numar camere
- Cvadrupla
- Incarcare wireless
- Da
- IP Rating
- IP68
- Incarcare rapida
- 60 W
- Culoare
- Roz/Auriu
- Retea
- 5G
- SIM
- Dual SIM
- An lansare
- 2026
- Greutate
- 214 g
Descriere
Telefon mobil Samsung Galaxy S26 Ultra cu procesor Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5, ecran Dynamic LTPO AMOLED 2X de 6.9 inci, memorie 12GB RAM, stocare 256GB, camera quad: 200 MP (wide) + 10 MP (telephoto) + 50 MP (ultrawide) + 50 MP (telephoto), camera frontala, suport 5G, Dual SIM, sistem de operare Android, baterie cu Super Fast Charging 3.0, culoare Roz/Auriu.
Recenzii
Nu există încă recenzii
Fii primul care lasă una!
Istoric preturi
Recomandari
Produse similare
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB 12GB RAM Argintiu
4 oferteSamsung Galaxy S26 Ultra 256GB 12GB RAM Alb
2 oferteSamsung Galaxy S26 Ultra 256GB 12GB RAM Albastru
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB 12GB RAM Negru
- -29%
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB 12GB RAM Violet

Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB 12GB RAM Sky Blue

Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 256GB 12GB RAM Cobalt Violet
Samsung Galaxy S26 Ultra Enterprise Edition 256GB 12GB RAM Negru
3 oferteSamsung Galaxy S26 Ultra 5G 256GB 12GB RAM Negru
2 oferteSamsung Galaxy S26 Ultra 512GB 12GB RAM Cobalt Violet
3 oferteSamsung Galaxy S26 Ultra 512GB 12GB RAM Negru
Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB 12GB RAM Roz/Auriu
Alte produse din Telefoane
Vezi toateGoogle Pixel 10 Pro XL 256GB 16GB RAM Bej

Apple iPhone 15 128GB Pink

Samsung Galaxy Z Fold 8 5G 256GB 12GB RAM Lavender

Samsung Galaxy Z Flip8 256GB 12GB RAM Graphite
4 oferteApple iPhone 17 Pro Max 512GB Portocaliu
4 oferteApple iPhone 17 Pro 256GB Portocaliu
Motorola Moto E15 64GB 2GB RAM Albastru

Samsung Galaxy Z Flip8 5G 512GB 12GB RAM Cream
Alte produse Samsung
Vezi toate
Samsung Galaxy Tab S11 128GB 12GB RAM Argintiu
-29%Samsung Galaxy Tab S9 256GB 12GB RAM Husa si Tastatura Gri
5 oferteSamsung Galaxy A17 4G 128GB 4GB RAM Negru

Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G 128GB 8GB RAM Argintiu

Samsung Galaxy Tab S10 Lite 128GB 6GB RAM Argintiu

Samsung Galaxy Tab S10 FE 128GB 8GB RAM Albastru
Samsung Galaxy S25+ 512GB 12GB RAM Verde
3 oferteSamsung 990 PRO 1TB
Ai găsit o problemă la acest produs?
Verificăm fiecare sesizare și corectăm datele cât mai repede.
VoucherVortex este o platformă de comparare a prețurilor, nu un magazin online: nu vindem nimic în mod direct și nu preluăm comenzi. Cumperi Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB 12GB RAM Roz/Auriu pe site-ul magazinului partener pe care îl alegi din listă. Prețul, specificațiile și fotografiile de aici ne sunt puse la dispoziție de magazine și se pot modifica între timp, așa că îți recomandăm să confirmi detaliile finale la magazin înainte de a comanda. Toate prețurile afișate includ TVA.